سمعک سایه

سمعک Xino Wireless استارکی از سمعک های فوق هوشمند استارکی می باشد که مدل گیرنده در کانال آن بسیار پرکاربرد می باشد و مجهز به سیستم وایرلس یا بی سیم می باشد. این سمعک از باتری ۳۱۲ استفاده می کند.  در سمعک های رسیور در کانال، رسیور از سمعک جدا شده و به کانال گوش منتقل می شود. این عمل بر توانایی تقویت بیشتر برای سمعک، باعث کوچک تر شدن اندازه سمعک و در نهایت رضایت بیش تر بیمار خواهد شد.

 

BLUWAVE 3.0

در این پلتفروم مجموعه چند تکنولوزی نوین، باعث شده است تا کارایی سمعک Xino Wireless استارکی بالا رود. از جمله این تکنولوزی ها می توان به سیستم حذف طبیعی صدای سوت، عملکرد بهتر در محیط های شلوغ، مصرف بهینه انرژی و سیستم تشخیص جهت و اطلاعات نام برد.

 

INVISION DIRECTIONALITY

 

ویژگی INVISION DIRECTIONALITY نشان می دهد که سمعک Xino Wireless استارکی می تواند طیف وسیعی از صداهای محیطی را طبقه بندی کرده و نسبت به انها واکنش نشان دهد.در نتیجه صدای مطلوب را از طریق voice IQ تقویت و مابقی را کاهش می دهد.

 

Voice iQ2

کمپانی استارکی با بکار گیری جدیدترین تکنولوژی روز، سمعک هایی را به بازار عرضه کرده است که نویز غیر ضروری را حذف می کنند و در نتیجه تنها اصوات گفتاری مطلوب را خواهید شنید. لذا راحتی شنیداری و وضوح گفتار در هر محیط برای شما فراهم خواهد کرد.

Voice iQ جدیدترین تکنولوژی دیجیتالی کاهش نویزDigital Noise Reduction) DNR ) است و مختص  سمعک های استارکی است. Voice iQ ابتدا در مرکز تحقیقاتی شنوایی استارکی آغاز شد و سپس به مدت سه سال تحت پژوهش های متعدد و ارزیابی های بالینی قرار گرفت. این مطالعات ۲ نتیجه در پی داشت:

۱ اطمینان از این مسئله که سرکوب نویز از طریق Voice iQ نه تنها هیچگونه کاهشی در کیفیت و درک گفتار ندارد بلکه باعث افزایش وضوح گفتار می گردد.
Voice iQ – ۲
براحتی باعث بهبود شنوایی در محیط های نویزی می شود.

در این روش پردازش سیگنال،‌ سیستم هر ۶ میلی ثانیه،‌ ورودی های صوتی را دسته بندی کرده و به منظور کاهش نویز بین سیلاب ها هر۲۰ میلی ثانیه تطبیق می کند. کاربران سمعک های  استارکی به خصوص سمعک Xino Wireless استارکی اظهار می کنند که در مقایسه با سمعک های قبلی، توانایی برقراری ارتباطشان به طور قابل توجهی افزایش و خستگی ناشی از تلاش برای شنیدن کاهش یافته است.

 

Spectral Iq

 

در بیماران با شیب کم شنوایی نزولی که در فرکانس های بالا مشکل دارند ممکن است وضوح گفتار بسیار پایین بیاید. تکنولوزی Spectral iQ به نوعی تراکم سمعک محسوب می شود و صداهای با فرکانس بالا را بر روی مناطق فرکانسی پایین در حلزون می فرستد تا شنیده شود. Spectral iQ با استفاده از تکنیک پردازش پیشرفته به نام”شناسایی ویژگی های طیفی”، ویژگی های فرکانس های بالا را به فرکانس های پایین تر قابل شنیدن، برمی گرداند. تکنولوزی Spectral iQ در بیمارانی که کم شنوایی انها نزولی شیب دار باشد کاربرد داردو هم چنین باید تمام آستانه های شنوایی فرکانس هزار و پایین تر، بهتر از ۵۵ دسی بل باشند و برای بیمارانی که شرایط ادیومتریک لازم را دارند به صورت خود به خود فعال می شود.

این ویژگی در سمعک Xino Wireless استارکی وجود دارد.

 

PUREWAVE FEEDBACK ELIMINATOR

فیدبک باعث می شود تا سیگنال گفتاری به زحمت شنیده شود. هر چه سمعک بتواند بر فیدبک غلبه کند کیفیت سیگنال گفتاری آن بیش تر خواهد شد. این تکنولوزی جز پیشرفته ترین تکنولوزی های حذف فیدبک در استارکی می باشد که فیدبک را در محیط های مختلف طبقه بندی می کند و حذف می کند.

HYDRASHIELD2

این تکنولوژی به سمعک کمک می کند تا خاصیت آب گریزی بسیار قوی داشته باشد. این خاصیت باعث میشود تا سمعک در مقابل رطوبت مقاوم باشد. رطوبت باعث از کار افتادن سمعک می شود. علاوه بر خاصیت آب گریزی، خاصیت چربی گریزی نیز در این فناوری وجود دارد. واکس گوش می تواند باعث اختلال در کار سمعک شود. خاصیت چربی گریزی باعث می شود تا سمعک در مقابل نفوذ واکس گوش مقاوم باشد و عمرسمعک افزایش و دوام بیشتری داشته باشد.

 

    BINAURAL SPATIAL MAPPING

این تکنولوژی تنها در سمعک های وایرلس وجود دارد. عملکرد ان بدین

گونه می باشد که باعث هماهنگ سازی الگوریتم های پردازش سیگنال

دیجیتال بین دو سمعک بیمار می شود. این عمل باعث بهبود نسبت

سیگنال به نویز در سمعک Xino Wireless استارکی می شود.

ایجاد بیشترین راحتی شنیداری وصدای واقعی ۳ بعدی

به حداقل رساندن نا هماهنگی های شنیداری

samakclinic.com