تارت مدرن

یکی از انواع تارت ، تارت مدرن می باشد که جدید است و می توان آن را برای جشن ها استفاده نمود.تارت مدرن را می توانید برای عصرانه همراه نوشیدنی گرم مانند قهوه سرو نمایید.این تارت می تواند تنوعی در سرو دسرهای شما باشد.هم چنین ظاهر زیبایی که دارد می تواند اشتهای شما را بر انگیزد.

مواد مورد نیاز تارت مدرن :

تخم مرغ : پنج عدد

پودر شکر : ۱۷۵ گرم

آب لیمو ترش : یک قاشق غذا خوری

پوست لیمو رنده شده : یک قاشق غذا خوری

فندق بو داده و چرخ شده : ۲۵۰ گرم

آرد : ۱۰۰ گرم

خامه فرم گرفته شده : ۲۵۰ گرم

عرق بهار نارنج : سه قاشق غذا خوری

شکر : ۳۰ گرم

دستور تهیه تارت مدرن :

فر را روی دمای ۱۸۰ درجه سانتی گراد یا ۳۶۰ درجه فارنهایت قرار دهید تا گرم شود.زرده های تخم مرغ را جدا نمایید و خوب هم بزنید تا پف کند.سپس شکر را به آنها اضافه نمایید و به هم زدن ادامه دهید.آب لیمو ترش و نیز پوست لیمو رنده شده را به مواد خود اضافه نمایید.تمامی مواد را خوب مخلوط نمایید و فندق های چرخ شده را به آنها بیفزایید.سپس کل مواد را به مدت زمان ۵ دقیقه ه مبزنید تا خوب مخلوط شوند.

سفیده های تخم مرغ را در ظرفی جداگانه خوب هم بزنید و شکر را آرام آرام اضافه نمایید تا خشک شود.سپس آنها را به مواد خود اضافه نمایید.آرد را الک نمایید و به مواد خود در سه مرحله اضافه نمایید.قالبی به قطر ۳۰ سانتی متر انتخاب نمایید و کف آن را چرب کنید. مواد را در قالب بریزید و به مدت زمان ۴۵ دقیقه در فر قرار دهید.خامه فرم گرفته شده و نیز عرق بهار نارنج را مخلوط نمایید و برای تزیین روی تارت مدرن استفاده نمایید.برای تریین بیشتر می توانید از آناناس در بین تارت استفاده نمایید.

 

نوش جان